Rezultatai – 5x5relayrun.lt
Vieta
Komanda
Miestas
Dalyviai
Rezultatas
1
Kauno Bmk Stirnaitės :)
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Jatužienė Renata

Gaulė Raminta

Kisieliūtė Aurelija

Višinskienė Virginija

Valantiejienė Aistė

Rezultatai

1:49:56.5

21:32.8

22:08.6

21:56.2

22:20.2

21:58.7

1
RunFace VaSti 2
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Kosač Zita

Korotčenkovienė Inga

Vijeikytė Rimantė

Puidokas Laurynas

Motiekaitis Žydrūnas

Rezultatai

1:43:11.7

19:33.1

21:23.7

19:57.5

20:05.9

22:11.5

1
Kauno BMK 1
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Ališauskas Andrius

Ramonas Ignas

Žukauskas Nerijus

Čekanauskas Aurimas

Skinulis Aurimas

Rezultatai

1:27:18.2

18:17.4

17:43.3

17:37.2

16:47.6

16:52.7

1
Peikko Lietuva
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Žalenekas Rolandas

Vilčinskas Tadas

Kumpauskas Remigijus

Viliūšis Marius

Reketis Jonas

Rezultatai

1:59:23.0

24:28.6

22:03.2

23:10.5

20:20.5

26:21.0

1
DPD Kolegos
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Valickas Rokas

Strumyla Edvinas

Jociute Sigita

Markovas Linas

Kavaliauskiene Jurgita

Rezultatai

3:57:30.2

47:28.9

47:29.9

47:30.9

47:30.0

47:30.6

1
DPD komanda
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Astašauskas Linas

Rudokas Rinoldas

Vainauskas Lukas

Siautilas Mindaugas

Sidabras Darius

Rezultatai

3:32:35.5

42:31.0

42:31.3

42:30.9

42:31.3

42:30.9

10
Ikigai team
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Juchnevičiūtė Vilma

Sudakovienė Rūta

Uselienė Žydrūnė

Ivanovė Soneta

Bartusevičienė Asta

Rezultatai

2:06:13.9

24:02.8

28:53.5

23:48.3

25:18.7

24:10.6

11
5 greiti ir pasiutę
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Sakalauskas Mantas

Sapkienė Raminta

Sapka Giedrius

Vainorė Inga

Bauža Vitalijus

Rezultatai

12.23

25:02.2

26:32.9

24:57.4

25:00.0

26:39.8

12
Hegelmann 1
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Mardosaitė Aistė

Nagornyj Sergej

Musteikis Tomas

Jelkienė Inga

Jelkin Pavel

Rezultatai

2:09:16.6

21:30.3

24:42.4

28:08.0

22:11.9

32:44.0

13
Sporto dalyviai
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Varneckienė Sigita

Varneckas Audrius

Malakauskas Kęstutis

Malakauskienė Indrė

Pasvenckienė Aušrinė

Rezultatai

5:03:13.6

1:00:39.1

1:00:38.0

1:00:38.7

1:00:38.9

1:00:38.9

14
Vacius&Co
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Sinkevičius Vacius

Sinkevičienė Augenė

Grigonienė Rita

Pangonienė Rima

Kupsikevičiūtė Agnė

Rezultatai

5:44:32.9

1:03:32.5

1:12:28.7

1:03:32.8

1:12:30.1

1:12:28.8

14
Centric 1
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Lučkauskas Edvinas

Čerenkovas Rolandas

Traknys Vidmantas

Komolovaitė Dovilė

Brukštus Vaidotas

Rezultatai

2:14:23.9

25:45.8

28:35.4

23:38.2

28:31.6

27:52.9

15
AUTOTOJA 1
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Mazūrienė Eglė

Ripinskis Žilvinas

Pietaris Giedrius

Jankeliūnas Evaldas

Subačius Deividas

Rezultatai

2:17:31.5

32:04.4

24:57.0

27:30.0

28:59.8

24:00.3

16
Team Freda
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Malašauskas Donatas

Vasiliauskaitė Kristina

Klimonis Mantas

Baranauskaitė Fedorova Inga

Urbonas Nerijus

Rezultatai

2:18:38.9

22:53.6

36:44.2

24:42.6

30:54.0

23:24.6

17
Hoptrans Freakin' Awesomes
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Margevičiūtė Agnė

Aravičienė Aurelija

Kavaliauskas Martynas

Mysenko Aleksej

Ruzgas Robertas

Rezultatai

2:27:39.4

33:21.9

32:15.8

35:54.1

23:30.7

22:37.0

18
Varpas
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Pakalnis Tomas

Ramonaitė Smiltė

Kalinauskas Mantas

Vasiliauskaitė Jorė

Daškus Titas

Rezultatai

12.23

37:30.1

27:24.5

27:04.7

34:27.0

23:06.8

2
RunFace VaSti 1
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Barinovas Saulius

Medišauskas Justas

Strazdauskas Algirdas

Gorskij Aleksandras

Košiuba Donatas

Rezultatai

1:31:21.4

18:30.8

18:05.2

19:17.7

18:00.6

17:27.0

2
Bėgimo klubas
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Buinauskienė Lina

Velička Donatas

Čiplinskas Mindaugas

Akmanavičiūtė Gitana

Stasiukaitis Simas

Rezultatai

1:48:57.9

24:49.7

24:43.5

21:23.2

19:22.6

18:38.9

2
VDU
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Kapliauskaitė Kristina

Matulevičiūtė Viktorija

Mačiukiūnaitė Aistė Živilė

Petrulevičienė Giedrė

Bogužinskienė Audra

Rezultatai

1:56:15.1

22:53.4

22:42.0

25:28.7

23:35.0

21:35.9

3
Kauno BMK 2nd runners
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Ulevičius Linas

Valuckis Arūnas

Bagdonavičius Audrius

Zokaitis Andrius

Garbačiūnas Vaidas

Rezultatai

1:35:16.6

18:39.3

18:42.7

19:12.5

20:01.3

18:40.7

3
Kauno BMK Pretty womens
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Borusienė Audronė

Dobrovolskienė Ida

Liaudenskienė Lina

Kokankaitė Brigita

Daškevičienė Jolanta

Rezultatai

2:00:31.6

24:08.0

23:09.4

24:58.8

24:59.8

23:15.7

3
Fantastinis penketas
Miestas
Utena
Dalyviai

Bendras

Sukarevičienė Gintarė

Skardzius Rokas

Mažeikytė Gintarė

Žilinskas Darijus

Buitvydas Jonas

Rezultatai

1:49:08.2

22:10.8

20:46.8

23:26.4

21:43.9

21:00.3

3
DPD naktinės pėdutės
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Margevičius Paulius

Žukauskas Augustas

Petrovienė Kristina

Petrovas Jonas

Svincovas Alvaras

Rezultatai

3:45:37.8

45:06.9

45:09.2

45:07.0

45:07.7

45:07.0

4
Panteros
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Subačienė Lina

Hanly Lina

Kačinskienė Giedrė

Jasikonytė Evelina

Kaluškevičienė Vaida

Rezultatai

2:11:10.9

25:09.3

26:15.5

25:39.0

27:29.7

26:37.4

4
VDU
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Puidokas Vilius

Žigaras Klaidas

Shamshitov Arman

Ishchenko Andrew

Strumilo Tomas

Rezultatai

1:47:43.3

18:50.0

28:35.0

22:06.7

9:32.2

28:39.4

4
LSMU ateitis
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Reimoris Dominykas

Pazdrazdytė Laura

Dauderytė Barbora

Riklikas Lukas

Gabrielius Žiužnys

Rezultatai

1:56:48.6

22:08.1

24:14.6

25:49.9

21:49.0

22:47.0

5
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Janulaitis Egidijus

Paulikienė Ramunė

Mažeikaitė Eglė

Valienė Violeta

Bučiūnienė Beatričė

Rezultatai

4:00:08.0

48:37.2

47:38.9

47:40.3

47:39.7

48:31.9

5
ACALA Premium Kombucha
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Černiauskaitė Indrė

Arlauskas Aras

Grabliauskas Benas

Pocevičius Augustinas

Jacevičius Mantas

Rezultatai

1:57:09.8

26:25.4

21:43.4

26:17.3

23:04.4

19:39.3

5
LSMU runeriukai
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Bagdonavičiūtė Elija

Baltmiškytė Lukrecija

Žygaitė Ainė

Bertašiūtė Evija

Markevičiūtė Viltė

Rezultatai

2:29:15.2

30:03.7

31:34.2

28:10.8

28:25.7

31:00.7

6
Snarskis
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Ramanauskas Mantas

Ostapkevičius Tomas

Vitkauskaitė-Ramanauskienė Jonė

Šidlauskaitė Raimonda

Kiudulas Povilas

Rezultatai

2:03:21.4

22:55.6

23:49.3

25:23.4

28:55.4

22:17.6

6
Kauno BMK 3rd runners
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Duonelavičius Ričardas

Šaulys Virginijus

Vyšniauskas Robertas

Šumskis Rolandas

Liaudenskas Gintaras

Rezultatai

1:59:23.0

24:28.6

22:03.2

23:10.5

23:45.3

25:55.4

6
DPD united
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Sirgidas Kęstutis

Pilius Tadas

Vaidila Karolis

Vaikšnoras Vitas

Valenta Tomas

Rezultatai

4:10:13.2

50:00.9

50:04.5

50:04.3

50:042.2

50:04.1.3

7
Radijo stoties "TAU" komanda
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Norbutas Žygimantas

Jačiunskis Jonas

Matutis Žilvinas

Bajarūnas Liudvikas

Šilkaitis Linas

Rezultatai

2:06:25.8

26:23.7

21:22.4

26:16.5

26:34.9

25:48.2

7
TIK Į PRIEKĮ DPD
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Užkurys Tomas

Laužonienė Lika

Černevičiūtė Agnė

Černišovas Edvinas

Jasiūnas Juozas

Rezultatai

4:15:24.4

51:04.5

51:04.8

51:04.6

51:04.2

51:04.2

7
DPD 0581
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Skirmantas Petrauskas

Jakeliūnas Kostas

Jankauskas Martynas

Mickevičius Ernestas

Kulbickas Darius

Rezultatai

2:03:45

28:32

54:22

1:17:38

1:29:17

2:03:45

8
Devbridge 1
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Tamkutonis Virginijus

Buzaitis Justas

Didjurgis Šarūnas

Beleckis Pavelas

Kibartas Donatas

Rezultatai

2:13:12.2

24:38.0

27:36.9

34:21.2

23:24.4

23:11.7

8
LSU all stars
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Gedminas Mantas

Nikartas Dalius

Saukaitytė Karolina

Urbonavičiūtė Karolina

Savickaitė Lėja

Rezultatai

2:04:50.8

22:46.5

25:54.5

25:45.5

23:12.0

27:12.2

8
Centric 2
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Duden Aušra

Jurkevičius Stasys

Aidukas Rokas

Sobolevas Ruslanas

Vaitkus Arūnas

Rezultatai

4:21:11.6

52:13.6

52:15.1

52:15.5

52:14.3

52:13.1

9
Devbridge 2
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Aleksonis Mindaugas

Valentinavičius Oskaras

Aušvicas Tomas

Mičiulis Audrius

Šiemelis Audrius

Rezultatai

2:16:38.3

29:05.9

30:09.0

26:01.4

29:49.9

21:32.1

9
AUTOTOJA 2
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Kievišaitė Jurgita

Dranginienė Indrė

Dranginis Julius

Satkūnaitė Gintarė

Ripinskienė Justina

Rezultatai

4:38:12.9

55:40.5

55:40.3

55:34.6

55:36.9

55:40.6

9
Hoptrans Not Fast, Just Furious
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Kaniauskaitė Gertrūda

Bazevičius Ervinas

Martusevičius Tomas

Djakovas Pavelas

Melkūnas Rimvydas

Rezultatai

2:05:25.3

28:07.8

25:32.4

23:30.1

23:04.1

25:11.0

dsq
Walk and talk
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Ambrazevičienė Agnė

Ambrazevičius Gintas

Ambrazevičius Kristijonas

Ambrazevičiūtė Emilija

Ambrazevičienė Genute

Rezultatai

dsq

dns

dns

dns

dns

dns

dsq
Romainių ėjikai
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Krepštienė Rasa

Mikaitis Rimas

Mikaitienė Giedrė

Šernė Rasa

Mikaitis Marijonas

Rezultatai

dsq

dns

dns

dns

dns

dns

dsq
Hegelmann 2
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Stankevičienė Vilma

Tarolienė Aida

Kovalienė Danutė

Saltonienė Ieva

Dalyvis Nežinomas

Rezultatai

dsq

dns

dns

dns

dns

dns

dsq
Dar krutam
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Jasėnas Egidijus

Pundzaitė Ugnė

Daugininkas Darius

Zalepūgienė Danguolė

Stankaitis Marius

Rezultatai

dsq

21:51.3

dsq

dsq

1:05:30.7

57:58.0

Vieta
Komanda
Miestas
Dalyviai
Rezultatas
1
Fantastinis penketas
Miestas
Utena
Dalyviai

Bendras

Pakalnis Žydrūnas

Sukarevičienė Gintarė

Skardzius Rokas

Žilinskas Darijus

Buitvydas Jonas

Rezultatai

1:44:31.8

20:11.9

22:03.3

20:23.1

20:49.4

21:04.2

1
NEKO girls
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Balodytė Emilė

Antanavičiūtė Miglė

Songailienė Giedrė

Katinaitė Rugilė

Vaiciukevičiūtė Aurelija

Rezultatai

1:55:34.8

21:56.9

28:30.8

23:57.3

21:55.5

19:14.3

1
Vilniaus regiono futbolo sąjunga
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Aleksandr Sorokin

Davidovičius Rytis

Graičiūnas Redas

Rašinskas Martynas

Šurajev Oleg

Rezultatai

1:27:42.6

15:47.7

18:09.5

18:15.4

17:44.5

17:45.5

1
DPD pristatymo ekspertai
Miestas
Dalyviai

Bendras

Užkurys Tomas

Caporkienė Audronė

Mankus Tadas

Fediuškinas Tomas

Iljin Aleksandr

Rezultatai

3:23:56.6

41:08.3

40:47.2

40:46.2

40:04.3

41:10.6

10
Penki po Penkis
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Šeibokas Karolis

Rudis Tatutvydas

Varnas Lukas

Bukauskas Audrius

Sventickas Justinas

Rezultatai

2:10:27.9

24:58.6

27:17.1

29:24.9

27:21.4

21:25.8

10
LSMU runeriukai
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Mourier Emma Gonzales

Petkevičiūtė Gabija

Dauderytė Barbora

Žiužnys Gabrielius

Mertinkaitis Matas

Rezultatai

2:01:49.8

23:27.1

28:22.1

26:29.1

22:22.3

21:09.2

10
Varneckai
Miestas
Dalyviai

Bendras

Varneckienė Sigita

Varneckas Audrius

Nernotavičius Rokas

Bernotavičius Benas

Kazakevičius Tomas

Rezultatai

4:09:31.4

49:55.9

49:54.7

39:23.7

54:08.3

56:08.7

11
DPD babyface
Miestas
Dalyviai

Bendras

Savickas Tomas

Kulbickas Darius

Jankauskas Martynas

Gaižiūnas Dominykas

Vaikšnoras Vitas

Rezultatai

2:01:51.5

21:23.3

27:52.0

23:32.1

23:04.0

26:00.1

11
DPD KAS international
Miestas
Dalyviai

Bendras

Matukonytė Dovilė

Jurgo Alina

Kasiulė Laura

Filipova Gražina

Bogdanė Snežana

Rezultatai

4:18:54.4

51:40.5

51:38.1

51:59.4

51:37.4

51:59.1

12
Go Vilnius bėgikų klubas
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Jocienė Karolina

Camara Agnė

Gaivenytė Emilija

Jackūnas Arnas

Tamulevičius Tautvydas

Rezultatai

2:02:21.3

25:30.2

26:31.4

29:47.8

21:44.0

18:47.9

12
VVDG 3
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Bučelytė Saulė

Malmyga Sigita

Kaušakienė Rasa

Medzevičienė Elena

Dzidzevičienė Ramunė

Rezultatai

4:20:28.0

52:10.8

52:02.1

52:01.7

52:03.0

52:10.3

13
RB Racing Team
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Narmontas Marius

Juškevičienė Dovilė

Židanavičius Daumantas

Bivainytė Indrė

Ulenskas Vaidas

Rezultatai

2:03:46.9

22:41.2

26:22.8

24:12.7

31:52.7

18:37.5

13
Žaibų valdovai
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Zobielienė Indrė

Zobiela Mindaugas

Zobiela Adomas

Zobielaitė Goda

Barišauskienė Regina

Rezultatai

4:28:21.9

51:40.8

54:59.4

51:41.8

54:59.2

55:00.8

14
AB Mano Bankas
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Sadaunykas Povilas

Šaka Martynas

Paukštytė Svajūnė

Petrovič Ernest

Kavaliauskas Tadas

Rezultatai

2:04:56.2

23:09.1

28:04.5

26:18.9

25:03.1

22:20.6

14
DPD KAS VIP
Miestas
Dalyviai

Bendras

Čepukaitytė Roberta

Mozūraitė Ankstė

Ketvertytė Laura

Vaišnoraitė Iveta

Bliekaitė Gustė

Rezultatai

4:29:57.9

55:31.8

55:32.0

55:30.8

51:41.7

51:41.6

15
ProSoundai
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Kuprevičiūtė Radvilė Marija

Kuprevičius Gilvydas

Buivydaitė Andželika

Časė Karolina

Časas Tomas

Rezultatai

4:31:21.3

54:15.8

54:15.5

54:17.1

54:16.8

54:16.2

15
Centric 1
Miestas
Dalyviai

Bendras

Traknys Vidmantas

Brutkus Vaidotas

Lučkauskas Edvinas

Šernė Rasa

Karl Fredin

Rezultatai

2:05:48.8

24:29.3

27:49.4

27:13.8

20:29.5

25:46.8

16
Ėjikai
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Monkutė Patricija

Skeberė Ernesta

Monkienė Loreta

Skeberis Dovydas

Skeberis Benediktas

Rezultatai

4:32:32.2

54:05.3

54:03.3

54:07.5

56:07.5

54:08.6

16
DPD on the move
Miestas
Dalyviai

Bendras

Zlatkus Lukas

Rastenis Donatas

Baltrunas Airidas

Černov Dmitrij

Puluikis Karolis

Rezultatai

2:05:52.9

25:18.7

26:28.9

23:30.9

24:13.7

26:20.6

17
Pamatu ranga runeriai
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Juozaitis Saulius

Činga Donatas

Lukoševičius Mantas

Vasiliauskas Darius

Nenartavičienė Lina

Rezultatai

2:05:55.7

29:09.2

25:14.6

23:17.0

23:56.5

24:18.3

17
Bootcamp
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Jakulevičienė Regina

Jakevičienė Regina

Laumytė Deimantė

Jakovleva Ana

Darvid Edvin

Rezultatai

4:35:54.0

55:09.3

55:12.6

55:09.1

55:08.9

55:14.1

18
Nestlé Fast & Furious
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Pakalnytė Kamilė

Urbonaitė Viktorija

Cvirkienė Karolina

Karbauskas Aleksandras

Šerkšnas Rapolas

Rezultatai

2:08:52.5

24:42.9

26:26.9

27:30.6

27:09.2

23:02.9

18
DPD aplinkai draugiški
Miestas
Dalyviai

Bendras

Paulavičiūtė Aušra

Šaparnytė Enrika

Kablytė Rasa

Baranovska Edita Viktorija

Pacaitis Justas

Rezultatai

4:37:59.9

55:36.1

55:35.8

55:35.9

55:36.3

55:35.8

19
DPD DAG
Miestas
Dalyviai

Bendras

Tomaševič Ingrida

Buitvidaitė Giedrė

Jonaitienė Virginija

Luekvičiūtė Sandra

Navikė Beatričė

Rezultatai

4:42:34.9

56:09.8

56:09.9

56:09.9

57:02.6

57:02.6

19
DPD virgin
Miestas
Dalyviai

Bendras

Baltakys Deimantas

Pakėnas Ernestas

Ruzveltas Artūras

Michnevic Erikas

Kucinksas Liudgirdas

Rezultatai

2:12:18.8

29:49.2

29:57.7

24:37.7

25:41.2

22:12.9

2
Klipatukai Racing Team
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Kliukienė Julija

Jokubaitis Andrius

Jurgaitis Justas

Uždanavičius Alvydas

Kliukas Raimondas

Rezultatai

1:52:58.9

21:19.6

22:21.9

23:06.6

22:51.8

23:19.0

2
LSMU runerės
Miestas
Kaunas
Dalyviai

Bendras

Bagdonavičiūtė Elija

Ambraškaitė Kamilija

Baltmiškytė Lukrecija

Žygaitė Ainė

Vasiukevičiūtė Gintarė

Rezultatai

2:25:40.2

31:50.4

25:45.6

29:36.1

27:54.6

30:33.5

2
Vilniaus regiono futbolo sąjunga 2
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Vaitkus Lukas

Radiuš Aleksandr

Frantovskij Maksim

Tabunov Maksim

Kukutis Benas

Rezultatai

1:36:15.9

18:21.0

19:23.0

18:41.0

21:51.5

17:59.3

2
DPD Kaunas
Miestas
Dalyviai

Bendras

Margevičius Paulius

Petrovienė Kristina

Petrovas Jonas

Svincovas Alvaras

Žukauskas Augustas

Rezultatai

3:25:43.0

41:09.1

41:09.0

41:36.9

40:50.8

40:57.3

20
Rimantė ir Co
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Mitrikaitė Vitkūnienė Rimantė

Vitkūnas Giedrius

Vitkūnas Rojus

Vitkūnaitė Upė

Vitkūnienė Alma

Rezultatai

4:45:28.6

57:09.3

57:00.4

57:08.6

57:01.2

57:09.2

20
DPD run for fun
Miestas
Dalyviai

Bendras

Valiuševičienė Martyna

Labukas Mantas

Kazlauskienė Julija

Masalskis Tomas

Delonaitė Aušra

Rezultatai

2:13:21.5

23:20.5

27:22.0

28:25.4

28:13.3

26:00.3

21
Raišutis ir Co
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Raišutienė Rūta

Raišutis Mindaugas

Raišutis Jokūbas

Raišutytė Nora

Sakalauskas Julius

Rezultatai

4:45:34.1

57:07.2

57:06.6

57:05.5

57:08.3

57:06.4

21
DPD Avengers
Miestas
Dalyviai

Bendras

Vaikšnoras Rytis

Deksnytė Ugnė

Grinius Paulius

Černišovas Edvinas

Drukteniene Andra

Rezultatai

2:15:37.6

25:16.4

30:56.4

28:29.6

28:32.1

22:23.1

22
Meškos
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Laužikas Paulius

Laužikienė Živilė

Laužikaitė Adelė

Laužikaitė Elzė

Čeisas Laužikas

Rezultatai

4:46:23.1

57:13.6

57:18.3

57:17.8

57:17.4

57:16.0

22
Medfaker
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Šuliauskaitė Gustė

Mikalajūnaitė Germantė

Mameniškis Kristijonas

Kriščiukaitė Rugilė

Petrauskaitė Kotryna

Rezultatai

2:16:58.8

29:24.6

27:17.5

21:19.7

27:22.5

31:34.4

23
Run monsters
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Bernotavičius Rokas

Bernotavičius Benas

Kazakevičiutė Gerda

Kazakevičiutė Saule

Kazakevičiutė Urtė

Rezultatai

4:49:37.0

57:48.4

57:57.7

57:57.8

57:56.5

57:56.6

23
Kieti tėtukai ir Jurga
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Skeberis Ernestas

Monkus Andrius

Savickienė Jurga

Savickas Raimondas

Mockaitis Gedas

Rezultatai

2:18:15.6

29:45.7

23:23.6

34:38.6

24:44.3

25:43.4

24
Pėstieji
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Gavelytė Vytaute

Šerkšnienė Asta

Gavelienė Žydrė

Šerkšnas Rimantas

Gavelis Algis

Rezultatai

4:51:05.8

58:13.3

58:13.2

58:12.8

58:13.1

58:13.4

24
Maisto bankas
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Petelienė Daiva

Petelis Erikas

Sviklas Vilmantas

Lipnevičiūtė Augustina

Stasevičienė Ana

Rezultatai

2:25:30.9

33:11.0

24:15.4

24:50.9

37:42.4

25:31.3

25
ISM ėjikai
Miestas
Dalyviai

Bendras

Rašutytė Eglė

Titova Larisa

Kelbauskienė Raimonda

Žielienė Alvyda

Garunkštytė Laura

Rezultatai

4:56:12.7

59:15.1

59:15.5

59:14.4

59:13.8

59:14.0

26
GO Naiscent!
Miestas
Dalyviai

Bendras

Vaičiūnas Tomas

Bistrickienė Kristina

Bistrickas Kasparas

Abdrachimovas Ruslanas

Abdrachimova Vaida

Rezultatai

5:08:57.4

1:01:44.1

1:01:48.5

1:01:48.7

1:01:47.3

1:01:48.8

3
Man šoną skauda
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Dapkutė Gintautė

Mozūraitis Arūnas

Samulevičius Lukas

Kirsnys Ignas

Samulevičius Mantas

Rezultatai

1:54:57.0

28:04.1

19:57.0

26:22.8

21:56.7

18:36.5

3
Pronation Nation
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Balčius Vismantas

Marcinkevičius Nojus

Narkevičius Šarunas

Udras Martynas

Zarauskas Džiugas

Rezultatai

1:45:37.4

22:52.4

21:39.1

23:43.7

19:45.7

17:36.6

3
Hesburger
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Kušlevič Kristina

Miseliūnienė Virginija

Taluntytė Audinga

Životkevičienė Julija

Jankūnienė Renata

Rezultatai

2:32:54.4

26:31.9

37:43.1

27:03.2

28:36.0

33:00.2

3
DPD komanda
Miestas
Dalyviai

Bendras

Jaruševičiūtė Emilė

Siautilas Mindaugas

Rudokas Rinoldas

Juškevičiūtė Gabija

Tulupov Artur

Rezultatai

3:36:51.2

44:15.9

42:24.0

42:23.3

43:53.8

43:54.2

4
VVDG 1
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Šalavka Martynas

Šalavka Danielius

Kvedaravičius Mantas

Norkus Domantas

Šmitas Martynas

Rezultatai

1:50:26.7

21:20.7

20:27.7

27:59.9

19:07.8

21:30.6

4
nail it
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Gliebutė Gabrielė

Levanas Jonas

Bartkevičius Vytautas

Kosareva Ana

Hincas Šarūnas

Rezultatai

1:57:01.5

22:42.3

23:29.0

19:54.9

26:17.0

24:38.3

4
DPD IT crowd
Miestas
Dalyviai

Bendras

Liustikas Mantas

Drevinskas Vilius

Norkus Justinas

Lukminas Vytautas

Kungys Martynas

Rezultatai

3:37:52.2

42:47.9

42:54.5

42:53.9

46:22.1

42:53.8

5
Ukmergė bėga
Miestas
Ukmergė
Dalyviai

Bendras

Oganauskas Eugenijus

Songaila Juozas

Jarusevičius Vytautas

Maleronka Žilvinas

Gelūnas Gintautas

Rezultatai

1:52:45.4

24:49.4

27:10.9

20:38.2

20:14.3

19:52.6

5
AVIS
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Šilinytė Dalia

Juršėnienė Daiva

Tomkevičienė Laura

Šimunskas Gytis

Šakalys Svajūnas

Rezultatai

3:38:45.2

42:43.8

42:43.9

44:30.3

44:15.8

44:31.5

5
Sveikam kūne sveikos sielos
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Ignatonis Marius

Kadžiulis Marius

Paukštelis Viktoras

Uinskas Kasparas

Mackelaitė Jurga

Rezultatai

1:58:17.6

27:50.1

24:20.9

17:31.6

23:53.0

24:42.1

6
COBALT
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Žukovskaitė Jurgita

Simaitis Rimantas

Gulbinas Žygimantas

Banys Marius

Kojala Artūras

Rezultatai

1:59:14.2

27:49.4

22:11.6

28:01.2

20:58.8

20:13.2

6
Havi Logistics
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Černauskas Audrius

Vabalas Audrius

Černauskas Mantas

Tauras Paulius

Važnevičius Paulius

Rezultatai

1:57:30.0

25:13.0

23:24.9

26:02.4

24:20.3

18:29.4

6
Centric 2
Miestas
Dalyviai

Bendras

Binish Laura

Binish Pija

Duden Aušra

Duden Vitalij

Jurkevičius Stasys

Rezultatai

3:40:38.0

45:24.5

45:24.5

45:23.5

43:20.0

41:05.5

7
Go Nascent !
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Pozingytė Ernesta

Marciulevičius Jonas

Stanaitytė Dominyka

Liubertas Deimantas

Sabataitis Vilius

Rezultatai

1:59:47.9

22:44.3

23:20.8

26:23.1

24:54.7

22:24.9

7
Pamatų ranga iššūkis
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Kalvaitis Karolis

Šukys Evaldas

Avgulis Elanas

Butylkinas Lukas

Nenartavičius Žydrūnas

Rezultatai

1:57:34.9

22:55.8

24:21.5

23:59.1

23:37.7

22:40.8

7
DPD skaiciukai
Miestas
Dalyviai

Bendras

Skardžūtė Jūratė

Ručinskienė Daiva

Klimaite Ernesta

Caplinskij Viktor

Čėsna Artūras

Rezultatai

3:44:24.1

44:51.8

44:50.8

44:51.9

44:52.8

44:56.8

8
Susisiekimo ministerija
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Čiužaitė Eglė

Jakubauskas Gražvydas

Kondratovič Vladislav

Tomaševič Valdemar

Kerza Saulius

Rezultatai

1:59:59.2

20:56.0

25:00.5

27:40.0

24:23.5

21:59.1

8
DPD kunigundos
Miestas
Dalyviai

Bendras

Kuzmina Julija

Laričevienė Rūta

Surinina Aurelija

Zemenskienė Laura

Ostik Julija

Rezultatai

3:59:37.2

44:33.5

52:03.7

44:33.3

52:06.1

46:20.8

8
LOBT Team
Miestas
Dalyviai

Bendras

Dolan Daniel James

Liachovičius Jevgenijus

Sakalauskas Jonas

Žvinklis Marius

Kundrotas Audrius

Rezultatai

2:00:04.4

21:20.9

26:18.0

26:07.6

23:19.1

22:58.8

9
s'nail it
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Andruškevičiūtė Audinga

Šostak Tomas

Gliebutė Justina

Krikščiūnaitė Erika

Jablonskas Lukas

Rezultatai

2:00:35.0

29:17.9

25:04.8

18:21.7

23:58.2

23:52.5

9
CSD Inžinieriai
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Barsteiga Simonas

Skridaila Nerijus

Skridailienė Aistė

Goštautas Ignas

Goštautienė Goda

Rezultatai

4:09:03.9

49:49.0

49:48.9

49:49.7

49:47.2

49:49.2

9
Henkel
Miestas
Dalyviai

Bendras

Underavičius Edvinas

Morkūnas Mindaugas

Petrulionis Darius

Vaicikonis Dainius

Underavičius Viktoras

Rezultatai

2:04:05.3

20:36.4

24:38.5

26:36.6

31:18.0

20:55.8

dsq
Yra šansų, kad nubėgsim
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Žemaitis Benediktas

Žukauskas Martynas

Šilkaitytė Austė

Vepštas Jokūbas

Mazūra Liutauras

Rezultatai

dsq

dns

dns

dns

dns

dns

DSQ
VVDG 2
Miestas
Vilnius
Dalyviai

Bendras

Januš Sofija

Kirdulytė Uršulė

Ščerbakovaitė Ariana

Blažytė Gintarė

Petrūnaitė Samanta

Rezultatai

DSQ

27:45.0

23:28.4

28:46.8

dnf

dnf

Prie mūsų jau prisijungė

#5x5RelayRun